na różowym tle, w ciemnoróżowej ramce napis: Akademia Wartości. Wykłady online

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. H. Kołłątaja w Krakowie oraz Instytut Filozofii Akademii Ignatianum w Krakowie zapraszają do udziału w comiesięcznych wykładach filozoficznych online przygotowanych przez Wykładowców z Instytutu Filozofii AIK.

Celem przedsięwzięcia jest uwrażliwienie współczesnego człowieka na kwestie wartości humanistycznych poprzez podjęcie problemów natury etycznej, ważnych i aktualnych dla człowieka XXI w., oraz poprzez przybliżenie poglądów wybranych myślicieli z historii filozofii w kontekście ponadczasowych dylematów egzystencjalnych.

Przedsięwzięcie jest kontynuacją inicjatywy zapoczątkowanej w 2022 roku.

Mamy nadzieję, że projekt spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony oraz zachęci do włączenia się w dyskusję nad rolą i znaczeniem wartości w życiu człowieka. W trakcie każdego spotkania online przewidziano również przestrzeń dla wypowiedzi ze strony Słuchaczy: na Państwa uwagi, komentarze, pytania.

Szczegóły i formularz zgłoszenia w poniższym linku:

https://www.pbw.edu.pl/dla-nauczycieli/spotkania-warsztaty/2136-akademia-wartosci-zaproszenie-na-bezplatny-wyklad-online-23-01-2023