Grupa wiekowa 6-8 lat, październik

DZIEŃ Zajęcia/Miejsce/Termin

9. X Robotyka, Kreatywna Kraina Rozwoju, godz. 16:30-18:00
10. X Skarbiec Matematyki, SP nr 1, godz. 16:00-16:45, sala nr 5
14. X Zajęcia przyrodnicze, Neo Montessori School, godz. 16:00-16:45
15. X Zostań mistrzem królewskiej gry, Neo Montessori School, godz. 16:00-16:45
16. X Podróże z książką, MBP, godz. 17:00-18:30
19. X Poranki uniwersyteckie, Biblioteka Pedagogiczna, godz. 9:15-10:45
21. X Sztuki i Sztuczki, MOKiS, godz. 16:00-17:30
24. X Skarbiec Matematyki, SP nr 1, godz. 16:00-16:45, sala nr 5
28. X Zajęcia przyrodnicze, Neo Montessori School, godz. 16:00-16:45
29. X Zostań mistrzem królewskiej gry, Neo Montessori School, godz. 16:00-16:45

Grupa wiekowa 8 do 10 lat, październik

DZIEŃ Zajęcia/Miejsce/Termin

8. X. Epokowy zawrót głowy, SP nr 1, godz. 16:30-18:00
10.X. Skarbiec Matematyki, SP nr 1, godz. 17:00-17:45, sala nr 5
14. X. Zajęcia przyrodnicze, Neo Montessori School, godz. godz. 17:00-17:45
15. X. Zostań mistrzem królewskiej gry, Neo Montessori School, godz. 16:50-17:35
16. X. Robotyka, Kreatywna Kraina Rozwoju, godz. 16:30-18:00
19. X. Poranki uniwersyteckie, Biblioteka Pedagogiczna, godz. 11.00-12.30
24. X. Skarbiec Matematyki, SP nr 1, godz. 17:00-17:45, sala nr 5
28. X. Akademia Małych Mistrzów, MOKiS, godz. 16:00-17:30
28. X. Zajęcia przyrodnicze, Neo Montessori School, godz. 17:00-17:45
29. X. Zostań mistrzem królewskiej gry, Neo Montessori School, godz. 16:00-16:45

Grupa wiekowa 10 do 13 lat, październik

DZIEŃ Zajęcia/Miejsce/Termin

7.X. Moja w tym głowa, Biblioteka Pedagogiczna, godz. 16:00-17:30
7. X. Od atomu do fajerwerków, Małopolska Szkoła Gościnności, godz. 16:50-18:20
9. X. Pasjonaci, Miejska Biblioteka Publiczna, godz. 17:00-18:30
11.X. Zajęcia szachowe, MOKiS, godz. 18:30-20:00
16. X. Wędrówki po krainie matematyki, SP nr 4, godz. 17:00-18:30 *
18. X. Zajęcia szachowe, MOKiS, godz. 18:30-20:00
21. X. Sztuka ze świata dla Nastolatka, MOKiS, godz. 17:30-19:00
23. X. Robotyka, Kreatywna Kraina Rozwoju, godz. 16:30-18:00
25. X. Zajęcia szachowe, MOKiS, godz. 18:30-20:00
28. X

30.X.
Moja w tym głowa, Biblioteka Pedagogiczna, godz. 16:00-17:30

Wędrówki po krainie matematyki, SP nr 4, godz. 17:00-18:30 *

* Ostateczny podział na grupy oraz terminy zostaną ustalone na pierwszych zajęciach

Grupa wiekowa 13 do 16 lat, październik

DZIEŃ Zajęcia/Miejsce/Termin

9. X. Wędrówki po krainie matematyki, SP nr 4, godz. 17:00-18:30 *
9. X. W krainie papieru, Biblioteka Pedagogiczna, godz. 16:00-17:30
11.X. FILMS, MOKiS, godz. 16:00-18:30
11.X. Zajęcia szachowe, MOKiS, godz. 18:30-20:00
15. X. Historia i kultura wikingów, Muzeum Niepodległości, godz. 16:00-17:30
18. X. Zajęcia szachowe, MOKiS, godz. 18:30-20:00
19.X. Warsztaty dziennikarskie, Biblioteka Pedagogiczna, godz. 10:00-11:30
23. X. Wędrówki po krainie matematyki, SP nr 4, godz. 17:00-18:30 *
25. X. Zajęcia szachowe, MOKiS, godz. 18:30-20:00
28. X. Moja w tym głowa, Biblioteka Pedagogiczna, godz. 16:00-17:30
28. X. Sztuka przez duże „W”, MOKiS, godz. 17:30-19:00

* Ostateczny podział na grupy oraz terminy zostaną ustalone na pierwszych zajęciach